20-05-2026, 10:42
Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |