20-05-2026, 10:56
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2026, 10:56 przez strzelisty jupiter.)
A Szymczak i Fiabema którymi napastnikami? Bo w czerwcu obrodzi nam na tej newralgicznej pozycji.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |