20-05-2026, 10:58
Fiabema to może jakimś cudem go tam wykupią (daj Boże) no a Szymczak to chyba powinien dostać wolną rękę i niech szuka gdzieś zatrudnienia, nie wiem może 1 liga by była dla niego odpowiednia.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |