(20-05-2026, 10:42)rojber napisał(a): Tu się nie ma co zastanawiać tylko trzeba brać tego Pululu. Kownackiego bym rozważył jeśli Angolczyk do nas nie trafi. Agnero na wypożyczenie a trzecim napadziorem młody Jakóbczyk lub na odwrót.
Zaoferować wypożyczenie Agnero za wypożyczenie Ismaheela. Górnik umie w murzynów akurat.
(20-05-2026, 10:39)Kefas9494 napisał(a): No a co do Kownaś vs Pululu.Co jak co ale w Lechu skrzydeł zabezpieczać nie trzeba a można wręcz pomyśleć o odpaleniu kogoś.
Zgoda, że Pululu byłby mega przydatny, ale Kownacki zabezpiecza nam również prawe skrzydełko. Chociaż oczywiście prawdą jest, że Kownacki lubi mieć kontuzję, a Pululu chyba ma lepsze zdrowie. Też pytanie kwestie intensywności, bo Pululu raczej nie jest typem szybkobiega, ale ma sporo innych atutów. Niemniej, dobrze byłoby któregoś z nich wyciągnąć.
