20-05-2026, 13:34
A za rok kiedy którakolwiek z tych drużyn będzie zamieszana w spadek, będą posty w stylu niech spadają, to nasza kosa itd.
Coś jak w tym roku o Legii i Widzewie, nikogo wtedy te grube marki i kibicowskie mecze nie interesują
Coś jak w tym roku o Legii i Widzewie, nikogo wtedy te grube marki i kibicowskie mecze nie interesują
