20-05-2026, 16:16
Dla porządku to na prawym skrzydle mamy Walemarka i Tofika plus Golizadeha, którym będziemy gonić wiosnę by odrobić straty po grze w LM i który pomoże obronić Majstra. Na lewym skrzydle mamy Bengtsona, Palmę, Hakansa i Lismana. Nie mamy klasycznej 10 więc tam mogą grać przeszczepy - Walemark, Palma, Jagiełło czy nasz Bono (który tam się nie sprawdził i odnalazł się na 8) Dlatego kluczowe będzie ściągnięcie klasycznej 10 - takiej która miała przyjść za Sousę

