20-05-2026, 17:49
KASTA: Mrozek, Pruchniewski
ŚRODEK OBRONY Mońka, Douglas, Skrzypczak, Milic (+Janyszka) +ew. Gumny
LEWI: Gurgul, Moutinho
PRAWI: Pereira, Gumny
ŚRODEK POMOCY: Kozubal, Gisli, Murawski, Rodríguez, Jagiełło
ŚRODEK OFENSYWY: Walemark, Jagiełło, Palma
LEWE SKRZYDŁO: Bengtsson, Palma, Hakans (+Lisman)
PRAWE SKRZYDŁO: Walemark, Tofik + Gholizadeh na wiosnę może
NAPAD: Ishak, Agnero +młodzi
Wiadoma sprawa, że jak sprzedadzą Mrozka/Gurgula/Kozubala - musi być ktoś w ich miejsce.
Wg mnie 1. muszą znaleźć lewego obrońcę bo ew.nowy plus Moutinho to zbyt duże ryzyko, 2. Jak nie wykupią Tofika to prawoskrzydłowy jest koniecznością, 3. Do walki na tylu frontach do napadu Pululu
Kownacki to fajna opcja ale jak patrzy się na jego kontuzje to strach trochę.
ŚRODEK OBRONY Mońka, Douglas, Skrzypczak, Milic (+Janyszka) +ew. Gumny
LEWI: Gurgul, Moutinho
PRAWI: Pereira, Gumny
ŚRODEK POMOCY: Kozubal, Gisli, Murawski, Rodríguez, Jagiełło
ŚRODEK OFENSYWY: Walemark, Jagiełło, Palma
LEWE SKRZYDŁO: Bengtsson, Palma, Hakans (+Lisman)
PRAWE SKRZYDŁO: Walemark, Tofik + Gholizadeh na wiosnę może
NAPAD: Ishak, Agnero +młodzi
Wiadoma sprawa, że jak sprzedadzą Mrozka/Gurgula/Kozubala - musi być ktoś w ich miejsce.
Wg mnie 1. muszą znaleźć lewego obrońcę bo ew.nowy plus Moutinho to zbyt duże ryzyko, 2. Jak nie wykupią Tofika to prawoskrzydłowy jest koniecznością, 3. Do walki na tylu frontach do napadu Pululu
Kownacki to fajna opcja ale jak patrzy się na jego kontuzje to strach trochę.
