20-05-2026, 19:42
Myślałem, że to tylko takie pierdolenie ale jakiś brytol podaje, że rozmowy są mocno zaawansowane. Mam nadzieję, że jeśli faktycznie takowe były to przed przypieczętowaniem majstra i, że teraz NF odprawi ich z kwitkiem. Generalnie ciężko jest mi zrozumieć fakt, że można pójść w pizdu z solidnego klubu ekstraklasy, który będzie realnie walczył o LM do klubu który ledwo się utrzymał w Championship.

