20-05-2026, 19:53
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2026, 20:05 przez strzelisty jupiter.)
Trampolina dalej na Wyspy, do kogoś wyżej. Ja bym się nie zdziwił gdyby Frederiksen postawił gabinetom ultimatum: chcę grać w Lidze Mistrzów, wtedy jestem w stanie zostać w Poznaniu, bo to kolejne wyzwanie, wygranie Ekstraklasy już nie wystarczy, potrzebuję kozaków na tą i tą pozycję; panie Rutkowski, jesteś pan w stanie to spełnić, to powalczymy dalej. Plus oczywiście odpowiednio wysokie bejmy dla dwukrotnego Mistrza Polski, który wszedł do Ekstraklasy z buta i w obu sezonach, w których prowadził tu zespół, był najlepszy. Był już taki zagraniczny trener w Ekstraklasie? Który tak by pozamiatał w dwóch pierwszych sezonach? Nie musiał się uczyć ligi. Wjechał i pozamykał ryje po prostu. Plus granie na trzech frontach, z jakimiś tam sukcesami w najniższym pucharze europejskim.
