A ten Brytol to się na coś powołuje czy to co napisał na Twitterze to jest ten news?
Póki co to wygląda tak, że rano Włodar napisał, że Frederiksen rozmawia z Watfordem, kilku farmazoniarzy powieliło, Brytol napisał o tym na Twitterze 3 godziny temu a Włodar napisał, że Anglicy potwierdzają
Frederiksen mówi, że nie ma do tego żadnego komentarza.
Póki co to wygląda tak, że rano Włodar napisał, że Frederiksen rozmawia z Watfordem, kilku farmazoniarzy powieliło, Brytol napisał o tym na Twitterze 3 godziny temu a Włodar napisał, że Anglicy potwierdzają

Frederiksen mówi, że nie ma do tego żadnego komentarza.
