20-05-2026, 20:19
Niedługo Wlodar będzie potwierdzal na x wlasne niewsy żeby potem potwierdzić że są potwierdzone.
Co ma być to będzie.
W razie W (nomen omen) mam nadzieje że opcje B są bardzo dobre. Chociaż chciałbym jak najmniej wymuszonych zmian w składzie, trenereskim włącznie
Co ma być to będzie.
W razie W (nomen omen) mam nadzieje że opcje B są bardzo dobre. Chociaż chciałbym jak najmniej wymuszonych zmian w składzie, trenereskim włącznie
