20-05-2026, 22:20
Sindre już po rundzie jesiennej złożył wypowiedzenie.
W związku z tym myślałem, że gdzieś w kuluarach albo na forum padały nazwiska jego ewentualnych następców.
Nie wiem, powiedzmy Rumak albo Ulatowski
Ale tak jasna sprawa. Podpis Nielsa jest kluczowy.
W związku z tym myślałem, że gdzieś w kuluarach albo na forum padały nazwiska jego ewentualnych następców.
Nie wiem, powiedzmy Rumak albo Ulatowski

Ale tak jasna sprawa. Podpis Nielsa jest kluczowy.
