21-05-2026, 07:25
Obu odstrzelić. Szymczak mam wrażenie, że trafi gdzieś za pół miliona euro bo pojedzie na marce Lecha. A Fiabeme jak nie będzie chciał zniknąć to do rezerw.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |