21-05-2026, 07:49
(21-05-2026, 07:46)Pinkin napisał(a): @Strzelisty
nie wiem gdzie ty widzisz jakiś problem z Fiabemom i Szymczakiem, wracają z wypożyczeń i dostają wolną rękę w poszukiwaniu klubu, ewentualnie propozycja zakończenia współpracy z opcją przesunięcia do rezerw.
Aż tyle nie zarabiają, żeby być obciążeniem dla budżetu, a na grę i tak nie mają szans, już nie w obecnym Lechu i na pewno nie u Freda.
Zgadzam się z Pinkin. Szczególnie, że Fiabema to chyba tam zaprezentował się na tyle nieźle, że jakieś grosze może za niego wyciągną.
Szymczakowi nie ma co robić trudności, myślę że pójdą coś w stylu oddanie gdzieś za darmo (np. do Katowic) i opcja powiedzmy pierwszeństwa wykupu za na przykład 1 mln euro gdyby jakimś cudem nagle odpalił (co się nie zdarzy).
