21-05-2026, 08:04
Szymczak i Fiabema mają rok kontraktu i raczej średnio im się opłaca gnicie w Lechu bez perspektyw. Z resztą ich wypożyczenia pokazują, że gnić raczej nie chcą podobnie jak Ian Hoffman.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |