nie wiem czy jątrzy specjalnie, po prostu pozycjonuje się na super "znafce" i potrzebuje też zasięgów tych swoich wysrywów. a teraz jesteśmy medialni jak nikt inny. spokojnie - zaraz będzie Vuko w Widzewie i każde pierdnięcie w Legii.
po prostu olewajmy w miarę możliwości te rewelacje od niego i jemu podobnych, a potem kopie na wszystkich portalach. zobaczcie ile później się tego pojawia w sieci
po prostu olewajmy w miarę możliwości te rewelacje od niego i jemu podobnych, a potem kopie na wszystkich portalach. zobaczcie ile później się tego pojawia w sieci
