21-05-2026, 09:04
(21-05-2026, 08:19)strzelisty jupiter napisał(a): Szkoda że Dobrasz nie wygarnie tego swemu pracodawcy na wizji. Nie trzeba pytać czy Włodarczyk jątrzy, bo to przecież klasyczny przedstawiciel warszawskich mediów, dla którego tylko Legiunia.
Dobrasz sam pisze, że "Anglicy potwierdzają" powołując się na tego Brajana czy Boba.
