21-05-2026, 09:07
(21-05-2026, 08:33)rojber napisał(a): Może i by Watford chciało, może i NF niepewny swojej przyszłości zanim przypieczętował tytuł traktował to jako plan B. Jakiś tam kontakt był, rozmowy i itp. Teraz jednak kiedy wiadomo, że będzie walka o LM, jest szansa na dofinansowanie klubu na porządne transfery i przede wszystkim jest szansa wynegocjować nowy wyższy kontrakt no to takie Watford po prostu nie ma racji bytu. Tak jak kiedyś tam pisałem, obstawiam, że przed meczem z Wisłą ujrzymy Nielsa i Palme z koszulkami na których będą widniały odpowiednio numerki 2028 i 2029
Tak Rutkowskiemu dopomóż Bóg.
Może jeszcze Milić z koszuleczką 2028. Potem Liga Mistrzów i Pan Jacek odhaczy wszystkie cele życiowe.

