21-05-2026, 10:50
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2026, 12:37 przez SpokoLoko.
Powód edycji: edit: meczyki
)
A nie było info, że Milica też przedłużamy? Coś chyba latało przy okazji info o przedłużeniu Radka.
Jestem tego zdania co strzelisty, że ta trójka powinna w Lechu zakończyć karierę. Myślę też że mogło by to być pod kątem ich doświadczenia, przywiązania do klubu. Młodsi wtedy mają się od kogo uczyć, podpatrywać na treningach itp. Pytanie tylko jak się zapatrują sami zainteresowani bo pewnie perpektywa "arbskiej emerytury" z większymi szeklami nie jest bez znaczenia.
Edit: wg meczyków Nielsowi najbardziej zależy w nowej umowie o klauzuli umożliwiającej objęcie reprezentacji Danii.
Jestem tego zdania co strzelisty, że ta trójka powinna w Lechu zakończyć karierę. Myślę też że mogło by to być pod kątem ich doświadczenia, przywiązania do klubu. Młodsi wtedy mają się od kogo uczyć, podpatrywać na treningach itp. Pytanie tylko jak się zapatrują sami zainteresowani bo pewnie perpektywa "arbskiej emerytury" z większymi szeklami nie jest bez znaczenia.
Edit: wg meczyków Nielsowi najbardziej zależy w nowej umowie o klauzuli umożliwiającej objęcie reprezentacji Danii.
