21-05-2026, 11:18
(21-05-2026, 10:26)rojber napisał(a): Pululu oficjalnie się pożegnał, podziękował nie tylko Jagielloni ale i Polsce co by mogło sugerować, że karierę będzie kontynuował za granicą.
Nie wierzyłem w opcję Pululu ani przez chwilę. Pójdzie pewnie zarabiać do Turcji albo innej Grecji. A poza tym nasi nigdy chetni bardzo nie byli do kontraktowania gwiazd ekstraklasy.
