21-05-2026, 12:21
Ja jeszcze widzę cień szansy na Pululu. Nie sądzę aby w tej chwili nie miał już przyklepanego nowego klubu więc jakby szedł za granicę to mogłoby to być już ogłoszone (on, Jaga lub klub docelowy) a w przypadku przejścia do Lecha (ale też i do Widzewa, Rakowa czy też o zgrozo Legii) być może nie chce wkładać kija w mrowisko przed ostatnią kolejką.
Te słowa "thank you Poland" padają na końcu, być może to ogólnie wdzięczność za ciepłe przyjęcie w kraju bo w całym tekście to wyraźnie żegna się tylko z Białymstokiem.
Te słowa "thank you Poland" padają na końcu, być może to ogólnie wdzięczność za ciepłe przyjęcie w kraju bo w całym tekście to wyraźnie żegna się tylko z Białymstokiem.
