21-05-2026, 14:48
Po sezonie, czyli po ostatnim meczu @strzelisty. Odkąd na konfie pojawił się szczur z weszło czy innego gówna to Niels cały czas powtarza, kiedy nastąpi ten moment. Tu się nic nie zmieniło od kwietnia. A klub sądzę, źe ma już 2-3 wytypowanych kandydatów na to gorące stanowisko.
