21-05-2026, 15:18
Jeśli mecz faktycznie odbędzie się we Wrocławiu to ja widzę dwie opcje:
1. Sabotaż meczu - rezerwy obu ekip, podawanie sobie piłki, pokazy mini gierek itd
2. Mecz w Poznaniu o SuperBet Puchar - można dołączyć akcje charytatywną.
1. Sabotaż meczu - rezerwy obu ekip, podawanie sobie piłki, pokazy mini gierek itd
2. Mecz w Poznaniu o SuperBet Puchar - można dołączyć akcje charytatywną.
