21-05-2026, 20:02
W sumie, zastanawiam się dlaczego są dywagacje kiedy będzie informacja. Jeśli NF mówi, że po sezonie to po sezonie. Być może zostanie to ogłoszone przed meczem - choć wtedy NF wyjdzie na kłamce
Część forum zdecydowanie chce by NF kontynuował swoją karierę trenerska w Poznaniu, a druga część chce do momentu pierwszych porażek.
Osobiście twierdzę, że dawno nie było takiej stabilizacji pod względem rotacji, zarządzania i przede wszystkim emocjonalnym.
Część forum zdecydowanie chce by NF kontynuował swoją karierę trenerska w Poznaniu, a druga część chce do momentu pierwszych porażek.
Osobiście twierdzę, że dawno nie było takiej stabilizacji pod względem rotacji, zarządzania i przede wszystkim emocjonalnym.
