Niels Frederiksen to powazny człowiek, zaczynam wierzyć że Piotr Rutkowski również dlatego jestem przekonany że w sobotę nowy kontrakt albo pożegnanie, żadnego przeciągania liny.
Chciałbym bardzo by pozostał, to jedyny człowiek w naszej ekstraklasie który umie ogarnąć kryzys, to nie jest przypadek, tak było kilkakrotnie na przestrzeni tych dwóch lat. Nikt inny tego nie potrafił i albo żegnał się z klubem albo pogrążał go, w najlepszym razie nie wracał do tego co najlepsze.
Tomasz Farmazon Włodarczyk tym razem donosi że jesteśmy już dogadani.
Edit. Dziś na spokojnie oglądałem jeszcze raz wypowiedzi Trenera a także Rząsy z Radomia i po Radomiu. Wynika z nich, że to Frederiksen będzie prowadził dalej Lecha ale jak mówi moja Żona - lubię sobie czasem coś dopowiedzieć
Chciałbym bardzo by pozostał, to jedyny człowiek w naszej ekstraklasie który umie ogarnąć kryzys, to nie jest przypadek, tak było kilkakrotnie na przestrzeni tych dwóch lat. Nikt inny tego nie potrafił i albo żegnał się z klubem albo pogrążał go, w najlepszym razie nie wracał do tego co najlepsze.
Tomasz Farmazon Włodarczyk tym razem donosi że jesteśmy już dogadani.
Edit. Dziś na spokojnie oglądałem jeszcze raz wypowiedzi Trenera a także Rząsy z Radomia i po Radomiu. Wynika z nich, że to Frederiksen będzie prowadził dalej Lecha ale jak mówi moja Żona - lubię sobie czasem coś dopowiedzieć
