22-05-2026, 09:13
Przecież Rutkowski powiedział, że zgodnie z umową po ostatnim meczu usiądą do stołu. Dodał, że spodziewa się zamknąć temat w kilka godzin bo w zasadzie już mają wiele rzeczy omówionych. Czyli po meczu z Wisłą usiądą i padnie pytanie: to jak, podpisujemy co ustaliliśmy?
Tak przynajmniej rozumiem tą sytuację. I jeśli faktycznie tak to wygląda, to nie widzę w tym absolutnie niczego złego ani podejrzanego.
Tak przynajmniej rozumiem tą sytuację. I jeśli faktycznie tak to wygląda, to nie widzę w tym absolutnie niczego złego ani podejrzanego.

