22-05-2026, 09:57
(22-05-2026, 02:09)MichalM napisał(a):(21-05-2026, 20:24)Mosina napisał(a): No mamy już całe 5 dni stabilizacjiszczególnie tej emocjonalnej.
Oby jak najdłużej ale już nas kilka razy destabilizacja dopadła szybciej niż chcieliśmy i mogliśmy się spodziewać. Więc zobaczymy
Wiesz, że miałem na myśli emocje w zarządzaniu, a nie forumowo-kibolskich? Bo te, to jak wiatr zawieje albo da albo nie da
ale czasem, nie zawsze, to idzie w parze.
też miałem na myśli tę pierwszą stabilizację, bo druga nie przetrwała nawet 24h

szczególnie tej emocjonalnej.