22-05-2026, 15:22
Byłem wielokrotnie sceptyczny, głównie ze względu na nasze wyniki w eliminacjach i pucharach. Ale tu nie było innej możliwej decyzji - tylko przedłużenie - i to dobrze, że na dwa, a nie na jeden sezon.
Brawo, bardzo się cieszę. I liczę, że NF wyciągnął wnioski i damy radę w eliminacjach.
Brawo, bardzo się cieszę. I liczę, że NF wyciągnął wnioski i damy radę w eliminacjach.
