22-05-2026, 19:10
Joel ma umowe do czerwca przyszłego roku, więc sobie może rozważać oferty za rok. ale fakt że jest u nas już 5 lat, za rok będzie w wieku 30, i to JEST ostatni dzwonek na coś innego. moim zdaniem bez sygnału z klubu powinien się skupić na zagraniu jeszcze jednego sezonu.
co do Linettetego, to byłby naprawdę mocny powrót.
a tak w ogóle to teraz zwariujemy od newsów przez te 2 miesiące
co do Linettetego, to byłby naprawdę mocny powrót.
a tak w ogóle to teraz zwariujemy od newsów przez te 2 miesiące
