22-05-2026, 19:56
Joel pewnie gra na lepszy kontrakt. Wie ze mial dobry sezon, wie że to jeden z ostatnich kontraktów jakie podpisze więc pewnie chciałby coś pozarabiać. Linetty takie 2+1 jestem za.
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |