Grubo. Nie wiem, czy my na to pójdziemy. Z reguły chyba na takie długie kontrakty podpisujemy, albo piłkarzy perspektywicznych, albo ważnych w danym momencie dla drużyny. Ja wiem, że Karol wychowanek itp, ale po jego odejściu do Sampdorii, oprócz kilku pierwszych sezonów przestałem śledzić jego losy. Wiedziałem na zasadzie, że przeszedł tam, czy tam. Może toś się wypowie, kto widział jego w akcji z ostatnim sezonie, dwóch - w jakiej jest formie? Byłby wzmocnieniem? Gra warta świeczki?
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb normalny |
Browsing: TonyJJ, 12 gości
