23-05-2026, 11:23
Ponad 200 meczów w Serie A to jest wynik nie w kij dmuchał.
Plusy to fakt bycia wychowankiem, właściwy paszport i dużo doświadczenia w dużo silniejszej lidze. Fizycznie pewnie nie ma obaw przez najbliższe 2-3 lata, piłka przy nodze też mu nigdy nie przeszkadzała.
Kiedy grał w Lechu, zawsze wydawało mi się, że mentalnie wydaje się słaby ale w Sampdorii i Torino zakładał opaskę kapitańską. To też bym postrzegał jako potencjalny wkład w drużynę.
Pozostaje jedno fundamentalne pytanie - co stało się w Turcji i w jakiej jest formie.
Plusy to fakt bycia wychowankiem, właściwy paszport i dużo doświadczenia w dużo silniejszej lidze. Fizycznie pewnie nie ma obaw przez najbliższe 2-3 lata, piłka przy nodze też mu nigdy nie przeszkadzała.
Kiedy grał w Lechu, zawsze wydawało mi się, że mentalnie wydaje się słaby ale w Sampdorii i Torino zakładał opaskę kapitańską. To też bym postrzegał jako potencjalny wkład w drużynę.
Pozostaje jedno fundamentalne pytanie - co stało się w Turcji i w jakiej jest formie.
