23-05-2026, 12:31
Przede wszystkim jeśli już ma tutaj przyjść to absolutnie na warunkach Kolejorza i ani pół ustępstwa. Warunki mógł sobie stawiać rok temu.
Co innego Kownaś czy Kędziora oni mogliby powybrzydzać.
Co innego Kownaś czy Kędziora oni mogliby powybrzydzać.

