24-05-2026, 14:10
Nie no bez jaj. Już się zaczyna? Skrzypa jest elektryczny i na nim nie ma co budować. Alex nie istnieje i pewnie już nie zaistnieje i będzie odstrzelony. Mońka ktoś wpłaci te 15 milionów i fruu poleci. A oni nie chcą Antonio przedłużyć. Czyli co Dwóch świetnych nowych stoperów na cito? Przez LM?
