24-05-2026, 15:23
Pytanie o warunki finansowe jakich żąda. Nie ma co ukrywać że ostatnio grał średnio, dodatkowo bardzo często był kontuzjowanym. Bez kontraktu pewnie jacyś Turcy mogą dać mu wyższy kontrakt niż my. Przy wysoko grającym Lechu stary i wolny Milic dodatkowo często kontuzjowany rodzi pytania. Fajnie jakby tu zakończył karierę, ale umówmy się, za rok czy dwa ani szybszy, ani rzadziej kontuzjowany to on nie będzie. A budżet placowy nie jest z gumy. Pozostaje pytanie kogo ogarną w zamian.
