24-05-2026, 18:41
Zakończyła się 1 liga, brudasy się spierdoliły ze stołka, jeszcze tylko łks, chrobry i wieczysta się spierdolą i niech awansuje polonia 
Pary barażowe:
wieczysta - polonia
chrobry - łks

Pary barażowe:
wieczysta - polonia
chrobry - łks
