24-05-2026, 20:19
Spodziewam się 3, góra 4 transferów. Patrząc na obecną kadrę, braki są stoperku, defensywnym pomocniku i prawym skrzydle. Ten 4 transfer zakładam jak odejdzie Mrozek lub Kozubal, ewentualnie ktoś niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie. Napastników teraz mamy 5 lub 6 i raczej ta pozycja nie będzie wzmacniania, choć może Piotr nas zaskoczy.
