24-05-2026, 20:37
Nie mamy 5 lub 6 napastników tylko dwóch. Jeden to Ishak a drugim jest Agnero. Lech w przyszłym sezonie potrzebuje kozaka i wierzę, że Rutkowski zauważył jak bardzo potrzebna jest szeroka kadra na przykładzie swoich skrzydłowych gdzie zawsze był ktoś w formie co przyczyniło się do obrony mistrzostwa.
Gdyby Frederiksen zamiast Gholizadeha/Walemarka/Palmy/Bengtssona/Hakansa/Ismaheela miał tak jak Brom do dyspozycji Ba Louę/Skórasia/Velde/Hoticia i z braku laku Szymczaka to byśmy dzisiaj pisali, że warto wyciągnąć z Lubina Ojrzyńskiego albo, że złą opcją nie byłby Marcin Brosz bo Termalika fajnie grała czasami.
Zakładając, że nikt nie odejdzie Lech potrzebuje dwóch środkowych obrońców, szóstkę, dziesiątkę i napastnika. No ale wiemy, że tak się nie stanie i outy będą więc do tego grona trzeba dodać zastępstwo dla outów przy czym Kozubala powinniśmy zastąpić szóstką a nie ósemką bo ósemek sporo.
Gdyby Frederiksen zamiast Gholizadeha/Walemarka/Palmy/Bengtssona/Hakansa/Ismaheela miał tak jak Brom do dyspozycji Ba Louę/Skórasia/Velde/Hoticia i z braku laku Szymczaka to byśmy dzisiaj pisali, że warto wyciągnąć z Lubina Ojrzyńskiego albo, że złą opcją nie byłby Marcin Brosz bo Termalika fajnie grała czasami.
Zakładając, że nikt nie odejdzie Lech potrzebuje dwóch środkowych obrońców, szóstkę, dziesiątkę i napastnika. No ale wiemy, że tak się nie stanie i outy będą więc do tego grona trzeba dodać zastępstwo dla outów przy czym Kozubala powinniśmy zastąpić szóstką a nie ósemką bo ósemek sporo.
