24-05-2026, 20:49
Dużej ilości wychodzących czy przychodzących nie będzie? Bo to są dwie różne sprawy. Jak nie chce wielu opylić, zgadzam się, że nie potrzeba wielu nowych.
Zasadniczo dużo nie wiemy. Może się okazać że Miliciowi czy Pereirze zamarzą się na koniec cieplejsze krainy, wpadną oferty nie do odrzucenia za trzech młodych, Mrozek moim zdaniem przebiera girami. Nie wiadomo co z Palmą. Oby to wszystko w ciągu miesiąca, max półtorej poukładali. Oby wyklarowała się kadra zdolna realnie powalczyć o Ligę Mistrzów.
Zasadniczo dużo nie wiemy. Może się okazać że Miliciowi czy Pereirze zamarzą się na koniec cieplejsze krainy, wpadną oferty nie do odrzucenia za trzech młodych, Mrozek moim zdaniem przebiera girami. Nie wiadomo co z Palmą. Oby to wszystko w ciągu miesiąca, max półtorej poukładali. Oby wyklarowała się kadra zdolna realnie powalczyć o Ligę Mistrzów.
