24-05-2026, 22:10
Bramka - Mrozek, Andreew
Prawa obrona - Pereira, Gumny
Środek obrony - Mońka, Milić, Skrzypczak, Douglas
Lewa obrona - Gurgul, Moutinho
Defensywny pomocnik - Murawski, Ouma
Środkowy pomocnik - Kozubal, Jagiełło, Rodriguez, Thordarson,
Lewe skrzydło - Palma, Bengtsson, Hakans
Prawe skrzydło - Ismaheel, Walemark, Gholizadeh
Atak - Ishak, Agnero
Nie wymieniłem dziesiątki bo jej po prostu nie mamy i z braku laku grali tam najróżniejsi skrzydłowi Rodriguez albo Jagiełło którzy wyglądali średnio.
Andreewa raczej nie wykupią a Mrozek chce odejść. Prawa obrona względny spokój. Środek obrony dramat. Skrzypczak psychicznie nie dojechał chociaż z innym bramkarzem i szóstką lepiej to będzie wyglądało. Nie wiadomo co z Miliciem a Douglas to nie wiadomo czy się ogarnie. Na lewej zależy co z Gurgulem. Jak odejdzie to potrzeba kozaka, jak nie to można poszukać kogoś lepszego niż Moutinho.
Środek pomocy. Ożył Murawski więc potrzebujemy podobnego tylko lepszego i młodszego. Pozostałych mamy na miejscu. Na skrzydłach zależy co z Palmą. Jak zostanie to lewe skrzydło mamy ogarnięte. Na drugiej stronie potrzebujemy Bengtssona 2. Może nie magik ale solidny rzemieślnik. No i napastnik. Do grania na wyższym poziomie potrzebujemy kogoś kto zluzuje Ishaka. Nie wygryzie ze składu tylko pozwoli mu w najbliższym sezonie odpocząć od kopania z Motorami czy Piastami.
Dlatego podsumowując potrzebujemy na już środkowego obrońcy, defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Reszta w zależności kto odejdzie.
Prawa obrona - Pereira, Gumny
Środek obrony - Mońka, Milić, Skrzypczak, Douglas
Lewa obrona - Gurgul, Moutinho
Defensywny pomocnik - Murawski, Ouma
Środkowy pomocnik - Kozubal, Jagiełło, Rodriguez, Thordarson,
Lewe skrzydło - Palma, Bengtsson, Hakans
Prawe skrzydło - Ismaheel, Walemark, Gholizadeh
Atak - Ishak, Agnero
Nie wymieniłem dziesiątki bo jej po prostu nie mamy i z braku laku grali tam najróżniejsi skrzydłowi Rodriguez albo Jagiełło którzy wyglądali średnio.
Andreewa raczej nie wykupią a Mrozek chce odejść. Prawa obrona względny spokój. Środek obrony dramat. Skrzypczak psychicznie nie dojechał chociaż z innym bramkarzem i szóstką lepiej to będzie wyglądało. Nie wiadomo co z Miliciem a Douglas to nie wiadomo czy się ogarnie. Na lewej zależy co z Gurgulem. Jak odejdzie to potrzeba kozaka, jak nie to można poszukać kogoś lepszego niż Moutinho.
Środek pomocy. Ożył Murawski więc potrzebujemy podobnego tylko lepszego i młodszego. Pozostałych mamy na miejscu. Na skrzydłach zależy co z Palmą. Jak zostanie to lewe skrzydło mamy ogarnięte. Na drugiej stronie potrzebujemy Bengtssona 2. Może nie magik ale solidny rzemieślnik. No i napastnik. Do grania na wyższym poziomie potrzebujemy kogoś kto zluzuje Ishaka. Nie wygryzie ze składu tylko pozwoli mu w najbliższym sezonie odpocząć od kopania z Motorami czy Piastami.
Dlatego podsumowując potrzebujemy na już środkowego obrońcy, defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Reszta w zależności kto odejdzie.
