24-05-2026, 23:32
Podziękował bym Skrzypczakowi. Może w jednym meczu w sezonie dał nam spokój, w reszcie której grał to zapalnik. Tam głowa nie dojeżdża, widać to nawet tak wylał piwo na Dobrasza z autobusu, bo ten krytykował jego grę. Tyle że jego grę krytykował zasłużenie kazdy .
