25-05-2026, 07:35
3-4 transfery ok ale jak zaraz odejdzie Milic a Alexa trzeba się pozbyć bo nic nie daje to już potrzebujemy dwóch stoperów. O Joela jestem spokojny ale no właśnie Muthinio odchodzi i już trzeci transfer wjeżdża. Środek pola? Dla Murasia konkurent potrzebny na zaraz. I już koniec. A gdzie 10? gdzie skrzydłowy? Powalczył bym o napastnika też no i bramkarz. Potrzebujemy co najmniej 8 transferów.
Za to do odstrzału są: Szymczak, Fiabema, Hoffman (o ile jeszcze jest) Bąkowski (tutaj tak jak Mrozek umowa z wykupem).
Za to do odstrzału są: Szymczak, Fiabema, Hoffman (o ile jeszcze jest) Bąkowski (tutaj tak jak Mrozek umowa z wykupem).
