Wiesz, perspektywy awansu do wyższych pucharów już mieliśmy i każdy wie jak się to skończyło. Generalnie napisałem to w kontekście ostatniej wypowiedzi Rutkowskiego. Trochę się zacząłem obawiać, że faktycznie nie będą szastać sianem i będą chcieli spróbować jak najmniejszym kosztem spróbować awansować do LM albo LE. Obym się mylił.
E:
Ok, Róża nie co wyjaśnił
E:
Ok, Róża nie co wyjaśnił

