25-05-2026, 10:07
My sprzedajemy Młodych bo taka jest filozofia Klubi i ścieżka rozwoju dla nich samych. To bardzo dobrze działa i poza Judaszem to nikt nie uciekał i wszystko działa się według nakreśliłeś ścieżki.
Co do wypowiedzi Rutkowskiego to biorę poprawkę na pragmatyzm biznesowy czy też marketing. On mówi do potencjalnych kontrahentów (agentów, wlascicieli Klubów) - mamy silną Drużynę, mamy siano ale umiemy je liczyć i nie wypatroszycie mnie jak Dobrzyckiego.
Co do wypowiedzi Rutkowskiego to biorę poprawkę na pragmatyzm biznesowy czy też marketing. On mówi do potencjalnych kontrahentów (agentów, wlascicieli Klubów) - mamy silną Drużynę, mamy siano ale umiemy je liczyć i nie wypatroszycie mnie jak Dobrzyckiego.

