25-05-2026, 10:23
(25-05-2026, 09:20)strzelisty jupiter napisał(a): Jaka pozytywna różnica w odróżnieniu choćby od takiego Jóźwiaka, który tak pokierował swoją karierą, że teraz jest w zasadzie wypalonym grajkiem bez perspektyw.
Przypadek Jóźwiaka to jest jeden z tych "na powrót do Polski zawsze będzie czas". No kurwa nie będzie. Obecny mistrz Ekstraklasy to już nie jest ekipa która z pocałowaniem ręki weźmie każdego piłkarza po zagranicznych przejściach bo stać go na lepsze opcje niż rezerwowy chujasporu czy belgijskiego outsidera.
Jak dzisiaj miałbym wróżyć to jak w tym okienku do Lecha nie trafi Kownacki albo Linetty to kolejnego wychowanka doczekamy się dopiero w osobie Janka Bednarka za 3 lata albo Kuby Modera za rok.

