25-05-2026, 12:00
Również nie uważam że mamy jakąś rewolucję robić. Wyznaczeni do ew sprzedaży są Kozubal i Mrozek ale to że są wyznaczeni nie oznacza że ktoś ich kupi. Podobno zainteresowani jesteśmy Kamilem Jakubczykiem z Arki. Będzie ich dwóch jeden przez u drugi przez ó
Dla mnie priorytet to piłkarz naciskający na Gurgula. Jako 3 napastnik musi się zacząć ogrywać nasz Jakóbczyk bo to najwyższy czas. Reszta ruchów uzależniona od odejsc Kozubala, Mrozka i ew Milica.
Dla mnie priorytet to piłkarz naciskający na Gurgula. Jako 3 napastnik musi się zacząć ogrywać nasz Jakóbczyk bo to najwyższy czas. Reszta ruchów uzależniona od odejsc Kozubala, Mrozka i ew Milica.
