25-05-2026, 12:31
Jeszcze tak sobie pomyślałem, że gdyby Rutek powiedział teraz w mediach że mamy w planie zaatakować LM i będą solidne wzmocnienia to na dzień dobry wiadomo że cena pójdzie w górę nie mówiąc już o tym, że będziemy kartą przetargową u innych. Mam cichą nadzieję że przystąpimy do rozgrywek pucharowych z realnym poczuciem że zrobiono dużo by tego nie spierdolić.
