25-05-2026, 13:38
(25-05-2026, 10:46)secret napisał(a): Ouma raczej nie bo będą woleli wydać na Palmę (i Lisa jeśli będą musieli)
Byleby to wszystko przed obozem się domknęło.
Zobaczymy bo info o tym, że kontaktowali się ze Slavią w temacie Oumy pokryło się z informacją o tym, że będą chcieli wykupić Palme. Z Oumą o tyle może być łatwo, że Czesi zapewne wiedzą, że w życiu już nie odzyskają tego co wydali na Kenijczyka, ba nie odzyskają nawet 50% tej kwoty. Ja bym uderzył z kolejnym wypożyczeniem i ewentualną kwotą wykupu zbliżoną do wartości rynkowej zawodnika tj ok 1,2 - 1,5 mln euro. Chyba, że planują od razu go wykupić.
