25-05-2026, 14:05
(25-05-2026, 10:12)secret napisał(a): Z tego co słychać to chłopaki nie palą się do transferów do drużyn które nie grają podobnie do Lecha, tj ofensywnie i z posiadaniem piłki. Nie chcą grać w drużynach co walczą o utrzymanie i mają 30% posiadania piłki w meczu
no i to jest to. myśle że bardzo dobrą robotę robi teraz Gumny. on wspominał w wywiadzie że po czasie stwierdza że jego transfer był po prostu zły, bo poszedł do klubu w którym gra się tak inną piłkę niż w Lechu. że to wprawdzie bundesliga, ale np posiadanie piłki 20%.
Może powoli widzimy efekty tych "nauczek", i taki jeden z drugim zamiast iść do średniaka ligi ze zgniłego zachodu, woli grać atrakcyjny footbal w Lechu. a jak się pojawi oferta - to skorzysta ale profilowo to się musi zgadzać.
Pod tym względem jednak trzeba przyznać że Piekarski zrobił dla Pietuszewskiego super robotę.
