25-05-2026, 14:46
(25-05-2026, 10:50)strzelisty jupiter napisał(a): Tu aż się prosi o sensownego napastnika już teraz. Fajnie gdyby kogoś trzeciego dorzucili po odpaleniu Szymczaka i Fiabemy. Jakóbczyk może być czwarty do kompletu - raz że kontuzjowany ostatnio, dwa że będzie dużo grania, trzy - czasem gramy na dwóch z przodu jak trzeba gonić. Wojciech Szymczak to pewnie póki co melodia.
Rutek skandowany z trybun, ogólna euforia po zdobyciu mistrzostwa, sukces, frekwencja itp. ale ręce na kołderkę to cały czas Ci sami ludzie, wydali na Agnero rekordową kapustę więc szanse na przyjście napastnika w to okno to okrągłe 0% (Ischak na sowitym kontrakcie jest jeszcze sprawny, może coraz mniej ale jednak sprawny). No i żeby ten przypadek Agnero nie zniechęcił ich do drogich transferów.
